Nowa wersja platformy, zawierająca wyłącznie zasoby pełnotekstowe, jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 25

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 2 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 2 next fast forward last
1
Content available remote "EuroLOT"
100%
PL
Przesłanki wyodrębnienia z PLL "LOT" spółki "EuroLOT". Elastyczna polityka cenowa i rejsowa "EuroLOT"-u. Stopniowa rozbudowa sieci połączeń krajowych i obsługującej je floty powietrznej. Zakupy i wynajem mniejszych samolotów, dostosowanych do realnego popytu na usługi lotnicze w poszczególnych relacjach. Wyniki przewozowe. Bariery rozwoju krajowego ruchu lotniczego.
2
Content available remote Komunikacyjny obraz Warszawy. Cz.1
100%
PL
System transportu zbiorowego Warszawy. Przewozy miejskie i aglomeracyjne. Przyczyny postępujacego paraliżu komunikacyjnego miasta, ocena efektywności podejmowania działań ratunkowych, poszukiwanie sposobów i środków zaradczych. Przykłady wielkich miast europejskich, które dzięki rozwojowi transportu szynowego zdołały uporać się z problemem komunikacyjnym. Rola kolei w usprawnieniu systemu transportu zbiorowego aglomeracji warszawskiej.
3
Content available remote Leasing jako forma finansowania inwestycji. Cz. 2
100%
4
Content available remote LOT tworzy hub na Okęciu
100%
PL
Utworzenie hub'u na Okęciu konsekwencją przystąpienia LOT-u do aliansu z Qualiflyer Group liczącej obecnie 11 członków. Działania mające na celu polepszenie wizerunku LOT-u wśród pasażerów, ułatwienie mu adaptacji do zasad, na jakich opiera się Quliflyer oraz umożliwienie przekształcenia warszawskiego portu lotniczego w centrum przesiadkowe w ramach sojuszu.
5
Content available remote Leasing jako forma finansowania inwestycji. Cz. 1
100%
PL
Starania portu lotniczego Łódź-Lublinek o przywrócenie zawieszonej od 1956 roku komunikacji lotniczej z Łodzią. Badania przeprowadzone w celu oszacowania potencjalnego popytu na usługi lotnicze z wykorzystaniem tego portu. Metodologia badań. Źródła wtórne i dane pierwotne. Wyniki przeprowadzonych badań ankietowych.
7
Content available remote Polskie regionalne porty lotnicze po kilku latach. Cz. 10
100%
8
Content available remote Polskie regionalne porty lotnicze po kilku latach. Cz. 7
100%
9
Content available remote Polskie regionalne porty lotnicze po kilku latach. Cz. 8
100%
10
Content available remote Polskie regionalne porty lotnicze po kilku latach. Cz. 6
100%
11
Content available remote Polskie regionalne porty lotnicze po kilku latach. Cz. 11
100%
12
Content available remote Regionalne porty lotnicze w Polsce. Cz. 1
100%
PL
Pierwsza część obszernego przeglądu aktualnego stanu, zamierzeń i perspektyw regionalnych portów lotniczych w Polsce. Prezentacja portów: Bydgoszcz-Szwederowo, Szymany kł?o Szczytna, Katowice-Pyrzowice i Kraków-Balice.
13
Content available remote Polskie regionalne porty lotnicze po kilku latach. Cz. 5
100%
14
Content available remote Polskie regionalne porty lotnicze po kilku latach. Cz. 9
100%
15
Content available remote Związki transportu lotniczego z turystyką na przykładzie Oceanii. Cz. 1
100%
PL
Ogólna charakterystyka rynku przewozów lotniczych Oceanii. Przewoźnicy narodowi i prywatni. Wpływ rozwoju transportu lotniczego na turystykę przyjazdową - i odwrotnie. Transport lotniczy Mikronezji i Melanezji.
16
Content available remote Związki transportu lotniczego z turystyką na przykładzie Oceanii. Cz. 2
100%
PL
Charakterystyka transportu lotniczego Polinezji. Państwa i terytoria podległe wchodzące w skład tego regionu świata. Narodowi i lokalni przewoźnicy. Wykorzystywana flota. Oferty przewozowe.
17
Content available remote Regionalne porty lotnicze w Polsce. Cz. 4
100%
PL
Ostatni artykuł z cyklu poświęconego regionalnym portom lotniczym w Polsce. Prezentacja grupy lotnisk sportowych i wojskowych wykorzystywanych w ograniczonym zakresie przez komercyjne lotnictwo cywilne. Małe porty lotnicze a turystyka. Szanse i perspektywy dalszego rozwoju. Podsumowanie przeglądu.
18
Content available remote Regionalne porty lotnicze w Polsce. Cz. 3
100%
PL
Historia lotniska w Gdańsku. Port lotniczy w Gdańsku, nazywany obecnie PL Trójmiasto. Ruch pasażerski; nowy terminal; plan rozbudowy lotniska. Port Szczecin-Goleniów: połączenia lotnicze, potencjał eksploatacujny, najpilniejsze inwestycje, przeszkody w rozwoju lotniska wynikające z silnego oddziaływania Berlina i plany poprawy sytuacji. Przedsięwzięcia zmierzajace do adaptacji lotniska Szczecin-Dabie na cele komunikacyjne. Regionalno-międzynarodowy zasięg miejskiego lotniska w Łodzi-Lublinku. Możliwości obsługowe istniejącej w tym porcie infrastruktury. Prace nad projektem adaptacji dawnego lotniska wojskowego Łódź-Łask. Próby pozyskania na tę inwestycję funduszy u zagranicznych inwestorów. Krótka charakterystyka portu Rzeszów-Jasionka.
19
Content available remote Regionalne porty lotnicze w Polsce. Cz. 2
100%
PL
Ogólnokrajowe plany rozbudowy kilku największych portów regionalnych. Brak w tych planach lotniska Poznań-Ławica; jego rola i znaczenie. Zamierzenia inwestycyjne tego portu i problem ich sfinansowania. Charakterystyka portu Zielona Góra-Babimost. Ruch, jego prognozy oraz planowane inwestycje w porcie lotniczym Wrocław-Strachowice.
first rewind previous Strona / 2 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.