Nowa wersja platformy, zawierająca wyłącznie zasoby pełnotekstowe, jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 13

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
|
2003
|
tom nr 9
9-9
PL
Miesięcznik RECYKLING wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zaprasza wszystkich wystawców i zwiedzających tegoroczne Targi TAROPAK w Poznaniu na seminarium zatytułowane „Opakowania a ekologia”. Seminarium będzie okazją poznania najnowszych regulacji prawnych, obowiązków przedsiębiorców, a także możliwości i technik przerobu i odzysku niektórych odpadów.
|
2003
|
tom nr 11
9-9
PL
Redakcja „Przeglądu Komunalnego”, ogólnopolskiego miesięcznika poświęconego gospodarce komunalnej i ochronie środowiska, chcąc wspomóc działania gmin w prowadzeniu selektywnej zbiórki odpadów i ich recykling, wyszła z pomysłem zorganizowania Konkursu, popierającego selektywną zbiórkę surowców wtórnych.
|
2002
|
tom nr 5
36-37
PL
Nastawienie Szwedów "pro natura" wypływa z niepowtarzalnej urody tego kraju, w którym jeziora, lasy, usiane licznymi wyspami wybrzeże to oaza spokoju. Szwedzi postrzegają człowieka jako nieodłączny element środowiska naturalnego. Niby truizm, ale zasadnicza różnica między Szwedami a np. Polakami leży w poziomie świadomości przeciętnego obywatela. Dewastacja środowiska naturalnego, nie przywiązywanie wagi do skutków działalności człowieka, w którymś momencie zwróci się przeciwko niemu samemu. I znakomita większość Szwedów wydaje się tego być w pełni świadoma.
|
1999
|
tom nr 12
38-39
PL
W dniach 15-16 października br. w Wiedniu odbyła się konferencja "Modele finansowania komunalnej gospodarki odpadami w oparciu o podatki, opłaty, stawki objętościowe". Organizatorem był Wydział 48 Magistratu Wiednia i firma GUTWINSKI Umweltmanagement G.m.bJH. W spotkaniu, zorganizowanym w pięknych salach Hofburgu, wzięło udział ponad 400 uczestników z całego świata, w tym liczna, prawie osiemdziesięcioosobowa grupa polskich menedżerów i przedstawicieli administracji publicznej, związanej z gospodarką komunalną. Organizatorem pobytu, doradcą i przewodnikiem podczas konferencji w Wiedniu dla polskiej grupy był pan mgr inż. Wojciech Rogalski, zatrudniony w Wydziale 48 wiedeńskiego magistratu. Dzięki jego kompetencji i zaangażowaniu polscy goście wiele skorzystali z uczestnictwa w konferencji.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.