Nowa wersja platformy, zawierająca wyłącznie zasoby pełnotekstowe, jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 6

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
Wyszukiwano:
w słowach kluczowych:  projekt unijny
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
1
Content available remote Leasing w unijnych projektach
100%
PL
Leasing może być źródłem finansowania w projektach unijnych. To obok kredytu bankowego bardzo popularny sposób na realizację inwestycji, pozwalający uniknąć zaangażowania własnych środków. Po rewolucji w udzielaniu dotacji poprzez przekazanie pewnych środków do samorządów okazało się, że nie w każdym województwie wnioskodawcy mają takie same możliwości wyboru rodzaju leasingu, oraz że niedawna granica pomiędzy kredytem a leasingiem uległa zatarciu.
2
Content available remote Błędne założenia przy ubieganiu się o dotacje
88%
PL
Wizja refundacji nawet do 70% wydatków inwestycyjnych kusi przedsiębiorców. Akcja promocyjna dotacji prowadzona przez instytucje, banki i firmy konsultingowe właśnie zbiera swoje żniwo. Tymczasem wiele pomysłów przedsiębiorców z góry skazanych jest na fiasko, gdyż sposób konstrukcji programów jest specyficzny. Istnieje wiele błędnych strategii związanych z aplikowaniem o środki unijne.
3
Content available remote Jak zwiększyć szanse na uzyskanie dotacji?
75%
|
|
tom R. 9, nr 7/8
124-125
PL
Wszyscy aktualnie śledzimy informacje na temat nowych programów dotacji z okresu budżetowania 2007-2013. Brak odpowiedzi powoduje wiele irytacji i niezadowolenie. Tymczasem warto rozważyć, jak się dobrze przygotować do aplikacji w ramach unijnych programów - i nie chodzi tutaj o posiadanie w szufladzie biznesplanu gotowego do wysłania do instytucji wdrażającej.
4
Content available remote Czekając na pieniądze
75%
PL
Rewitalizacja terenów parkowych to zadanie skomplikowane i wymagające długotrwałych przygotowań. Na realizację inwestycji można uzyskać dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej. Udało się to osiągnąć w przypadku rewitalizacji zabytkowego parku Zdrojowego w Kudowie Zdrój.
EN
This article presents forms of work with the family as a part of Project „By-PAS Bytomska Pracownia Aktywności Społecznej” as an example of good practices. Subjects of the analysis were activities aimed at families at risk and the range of competence of social workers. Analysis was conducted according to the US integrated model of “Four Support Circles”. In work with dysfunctional families, attention was paid to the need to interaction at three levels of support: prevention, intervention and integration simultaneously with organizing of the local community.
PL
W niniejszym opracowaniu autorka przedstawia – jako przykład dobrych praktyk – formy pracy z rodziną w ramach projektu „By-PAS Bytomska Pracownia Aktywności Społecznej” Analizie zostały poddane rodzaje działań skierowane do rodzin z grupy ryzyka, w oparciu o amerykański zintegrowany model usług „cztery kręgi wsparcia”, a także zakres kompetencji poszczególnych specjalistów pracujących z rodziną. W projektowaniu pracy z rodzinami dysfunkcyjnymi zwrócono uwagę na potrzebę oddziaływań na trzech poziomach wsparcia: profilaktyki, interwencji oraz integracji przy równoczesnym organizowaniu społeczności lokalnej.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.