Nowa wersja platformy, zawierająca wyłącznie zasoby pełnotekstowe, jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 8

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
Wyszukiwano:
w słowach kluczowych:  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
|
|
tom nr 4
60-61
PL
Tezy do strategii NFOŚiGW na lata 2009-2012 były jednym z głównych tematów posiedzenia Konwentu Prezesów Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które odbyło się 17 marca br. w Warszawie. Głównym tematem konferencji była przyszłość polskiego systemu finansowania ochrony środowiska.
PL
Na początku bieżącego roku dokonane zostały zmiany w Zarządzie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pierwszym, szeroko zaprezentowanym efektem działań nowego szefostwa tej instytucji było przedstawienie podczas konferencji prasowej 10 marca br. "Tez do strategii NFOŚiGW na lata 2009-2012".
|
|
tom nr 11
86-87
PL
Preambuła przyjętej w październiku br. "Listy priorytetowych programów Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej planowanych do finansowania w 2007 roku" nie pozostawia wątpliwości - na dofinansowanie mogą liczyć przede wszystkim przedsięwzięcia realizowane z udziałem bezzwrotnych środków zagranicznych.
|
|
tom nr 1
18-18
PL
Niezbędne są zmiany w funkcjonowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - zarówno w zakresie zapewnienia sprawniejszego systemu gromadzenia środków, jak też w opracowaniu jasnych kryteriów ich przyznawania. Pamiętać należy o licznych krytykach, które mówiły, że decyzje przyznawania środków były zbyt upolitycznione i nie podlegały społecznej kontroli. To są słowa ministra Jana Szyszko, nowego szefa resortu ochrony środowiska, wypowiedziane w wywiadzie dla Rzeczpospolitej (25 XI 1997). Zapowiadać mogą one tak zmiany personalne, jak i jakościowe. O wszystkim informować będziemy czytelników, póki co poniżej prezentujemy kryteria oceny i wyboru wniosków którymi kierować się będzie Narodowy Fundusz finansując działania proekologiczne w tym roku.
6
Content available remote Preferencyjne kredyty na inwestycje proekologiczne
88%
|
|
tom nr 2
54-54
|
|
tom nr 1
179--183
PL
Niniejsza publikacja jest uzupełnioną wersją wystąpienia autora na konferencji „25 lat ochrony środowiska w demokratycznej Polsce” w trakcie Międzynarodowych Targów w Poznaniu POLEKO 2014.
EN
The paper presents results of evaluation of geothermal projects submitted in 2016-2018 within the priority program entitled Geology and mining, part 1 - "Understanding the geological structure of the country and the management of mineral and groundwater resources” implemented from the financial resources of the National Fund for Environmental Protection and Water Management. The paper also describes the present-day stage of geothermal projects financed by the fund and the assumptions of a new priority program that is currently being implemented in order to develop geothermal heating in Poland.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.