Ten serwis zostanie wyłączony 2025-02-11.
Nowa wersja platformy, zawierająca wyłącznie zasoby pełnotekstowe, jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl
Ograniczanie wyników
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 4

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
|
|
tom Nr 1
74--77
PL
Ustawa z 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1469) wprowadziła największą od lat nowelizację przepisów postępowania cywilnego. Właściwie nie ma instytucji procesowych, które nie zostałyby w jakiś sposób dotknięte skutkami wprowadzonych zmian. Po siedmiu latach do kodeksu postępowania cywilnego wraca odrębne postępowanie gospodarcze, dlatego też to właśnie przedsiębiorcy odczują zmiany w największym stopniu.
|
|
tom Nr 7
98--105
PL
Właśnie weszła w życie kolejna już ustawa o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii oraz niektórych innych ustaw, której celem jest m.in. osiągnięcie 15% udziału energii ze źródeł odnawialnych w końcowym zużyciu energii brutto do 2020 r., zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego oraz umożliwienie przeprowadzenia aukcji na zakup energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii.
|
2019
|
tom Nr 6
68--70
PL
Ustawą z 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw dokonano największej nowelizacji przepisów postępowania cywilnego w ostatnich latach. Wprowadzone zmiany mają istotne znaczenie dla realizacji inwestycji liniowych oraz budowlanych – głównie w zakresie uzyskiwania tytułów prawnych na cele budowlane w przypadku braku porozumienia lub śmierci właścicieli nieruchomości.
|
|
tom Nr 3
46--51
PL
Czy z wejściem wżycie Ustawy z dnia 16 października 2019 r. o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz niektórych innych ustaw jest szansa na poprawę sytuacji finansowej sektora ciepłowniczego w Polsce, a przez to poprawę jakości powietrza?
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.