Nowa wersja platformy, zawierająca wyłącznie zasoby pełnotekstowe, jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 6

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
1
Content available remote Nowości firmy Schmalz
100%
PL
Odpowiadając na zapotrzebowanie przemysłu, firma Schmalz stale udoskonala i rozszerza program produkcyjny elementów i systemów podciśnieniowych. Firma Schmalz, oferując nowe wyroby, stymuluje jednocześnie konstruktorów do tworzenia nowych, niespotykanych dotychczas na rynku rozwiązań.
2
Content available remote Nowy typoszereg chwytaków magnetycznych firmy Schmalz
100%
PL
Stosowane samodzielnie lub w kombinacji z przyssawkami podciśnieniowymi, wykonane w czterech wielkościach od 35 N do 290 N - chwytaki magnetyczne firmy Schmalz dają nowe możliwości realizacji indywidualnych systemów chwytania i przemieszczania.
3
Content available remote Uchwyci czy nie uchwyci? Dobór elementów podciśnieniowych
100%
PL
Przemieszczanie różnych przedmiotów w procesie wytwarzania czy konfekcjonowania wymaga zastosowania odpowiednich metod pewnego uchwycenia, gwarantującego z jednej strony odpowiednią dokładność wykonania, z drugiej zaś wysoką dynamiką procesu.
4
Content available remote Uchwyci czy nie uchwyci? Dobór generatora podciśnienia
100%
PL
W poprzednim numerze poruszyliśmy zagadnienie doboru odpowiednich przyssawek w zależności od rodzaju chwytanego przedmiotu, dostępnej powierzchni oraz dynamiki ruchu. W bieżącym artykule omawiamy sprawę właściwego doboru generatora podciśnienia, który powinien zasilić zaprojektowany układ w taki sposób, aby były zapewnione parametry wykorzystane podczas doboru przyssawek.
6
Content available remote Kompleksowy program generatorów podcisnienia od SLP do X-Pump
100%
PL
Wśród znanych metod wytwarzania podciśnienia, stosowanego najczęściej w układach chwytaków pociśnieniowych, eżektory jako generatory pociśnienia nie znalazły jeszcze swojego wyraźnego miejsca. A są to przecież elementy, za zastosowaniem których przemawia szybkość reakcji, optymalne zużycie energii, niewielki ciężar w odniesieniu do ich wydajności oraz coraz częściej oferowana funkcja "lokalnej inteligencji". Są to argumenty, które powinny zachęcić konstruktorów maszyn i integratorów układów automatyki do coraz częstszego stosowania eżektorów zwiększając w ten sposób uniwersalność, elastyczność i pewność działania aplikacji.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.