Ten serwis zostanie wyłączony 2025-02-11.
Nowa wersja platformy, zawierająca wyłącznie zasoby pełnotekstowe, jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl

PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2009 | Vol. 42, nr 2 | 283-296
Tytuł artykułu

Poincare and Sobolev type inequalities for Widder derivatives

Autorzy
Wybrane pełne teksty z tego czasopisma
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
Various Lp form Poincare and Sobolev type inequalities, forward and reverse, are given involving Widder derivative ([1]).
Wydawca

Rocznik
Strony
283-296
Opis fizyczny
Bibliogr. 1 poz.
Twórcy
Bibliografia
  • [1] D. V. Widder, A Generalization of Taylor’s Series, Trans. Amer. Math. Soc. 1 (1928), 126-154.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.baztech-article-PWA5-0024-0007
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.