Ograniczanie wyników
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 2

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
PL
Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/2184 z dnia 16 grudnia 2020 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, która weszła w życie 12 stycznia 2021 r., jasno wskazuje kolejny problem wody pitnej, z którym muszą uporać się wszystkie kraje Unii Europejskiej.
PL
Woda, która płynie w naszych kranach, powinna spełniać określone standardy jakości, aby była bezpieczna do spożycia. Jednym z ważnych elementów w tym zakresie jest zawartość żelaza w wodzie. Żelazo jest naturalnie występującym składnikiem w glebie i może przedostać się do wód podziemnych, które są źródłem wody pitnej, powodując problemy.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.