Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Powiadomienia systemowe
  • Sesja wygasła!
  • Sesja wygasła!
  • Sesja wygasła!
  • Sesja wygasła!

Znaleziono wyników: 3

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
PL
Obserwując do dziś zachowane w krajach alpejskich, skandynawskich czy w Polsce wielowiekowe wiejskie budynki stwierdzić można, że budowano je według ściśle określonych zasad. Alpejskie domy wznoszono z reguły na południowych stokach górskich sytuując nieogrzewane pomieszczenia gospodarcze (inwentarskie) od strony północnej, co tworzyło dodatkową przegrodę (bufor) dla ogrzewanych pomieszczeń mieszkalnych. Rząd drzew iglastych zapewniał dodatkową ochronę przed wiatrem tworząc zaciszny mikroklimat i w efekcie powstawały optymalne warunki umożliwiające wystarczająco dobre ogrzewanie domu mieszkalnego.
2
Content available remote Dwupowłokowe ściany osłonowe
PL
Artykuł dotyczy dwupowłokowych ścian osłonowych. Stosowanie tych ścian jest celowe przede wszystkim w budynkach narażonych na znaczne obciążenie hałasem zewnętrznym i wiatrem. Dwupowłokowe ściany osłonowe składają się z przegrody zewnętrznej, przestrzeni międzypowłokowej oraz przegrody wewnętrznej.
EN
Schüco alumunium facade construction: curtain walls, diagonal facades, cold-warm facades and element facades.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.