Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 5

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
Wyszukiwano:
w słowach kluczowych:  vector converter
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
1
Content available remote Commander SK
PL
Współczesny rynek przemienników częstotliwości niełatwo daje się zaskoczyć nowym urządzeniem, gdyż natychmiast w opozycji staje światowa czołówka znamienitych logo z bogatą gamą wyrobów, aplikacji i usług. Masowa obecność tanich jednostek z Dalekiego Wschodu pod rozmaitymi banderami to dodatkowa bariera, zróżnicowana, trudna i pełna niespodzianek.
2
Content available remote Nowa seria przemienników częstotliwości
PL
Firma Moeller wprowadza na rynek nowe przemienniki częstotliwości dla silników o mocy do 7,5 kW. Nowa seria obejmuje przemienniki skalarne DF51 i wektorowe DV51, które zastępują serię dotychczasową – DF5 i DV5. Aparaty nowej serii, podobnie jak seria dotychczasowa, tworzą dwie podserie o różnym napięciu zasilania i zakresie mocy.
3
Content available remote Wybrane funkcje przemienników częstotliwości firmy Moeller
PL
W poprzedniej części artykułu o wybranych funkcjach przemienników częstotliwości firmy Moeller zaprezentowano funkcje wspólne dla przemienników skalarnych i wektorowych. Niniejsza część będzie stanowić ich rozwinięcie oraz zostaną dodatkowo przedstawione wybrane funkcje występujące w najbardziej zaawansowanych przemiennikach serii DV6. W spotykanych rozwiązaniach sterowania pracą przemiennika niejednokrotnie wymagana jest od urządzenia możliwość sterowania impulsowego jego pracą. Przy takim typie sterowania sygnał startu obecny jest jedynie przez krótką chwilę wynikającą np. z naciśnięcia przycisku z samopowrotem włączonego w obwód sterowania.
4
Content available remote Wektorowy przemiennik częstotliwości COMMANDER SE
PL
Przemienniki częstotliwości funkcjonujące w oparciu o sterowanie zorientowane wektorowo bez sprzężenia zwrotnego prędkościowego, czyli typu sensorless vector, to od niedawna standard obowiązujący w świecie napędów. Układy te, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii oraz rozlicznym funkcjom zaawansowanym, a także korzystnej charakterystyce momentu, w naturalny sposób znajdują zastosowanie w miejsce tradycyjnych, określanych często mianem U/f=const., napędów prądu przemiennego.
5
Content available remote UNIDRIVE V.3 - uniwersalny przemiennik częstotliwości
PL
W drugiej połowie lat 90. większość napięciowych przemienników częstotliwości stanowiła tradycyjne układy, określane często mianem U/f=const. Jako osobna grupa występowały napędy funkcjonujące w oparciu o wektor orientacji przestrzennej pola elektromagnetycznego, przeznaczone do pracy w zamkniętej pętli sprzężenia zwrotnego. Pojawiły się również pierwsze rodziny napędów wektorowych do pracy w pętli otwartej. Równocześnie dostępne były układy umożliwiające pracę w trybie regeneracyjnym, zwłaszcza dla dużych mocy.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.