Ograniczanie wyników
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 2

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
Wyszukiwano:
w słowach kluczowych:  producenci maszyn
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
PL
Począwszy od 29 grudnia 2009 r. do obrotu lub bezpośrednio do użytku w Europejskim Obszarze Gospodarczym, w tym w Polsce oraz w Szwajcarii i Turcji (kraje te zawarły porozumienia z UE o stosowaniu niektórych dyrektyw, w tym maszynowej), można wprowadzać jedynie: nowe i modyfikowane (głęboko modernizowane) maszyny z krajów UE; wszystkie (nowe, modyfikowane i używane) maszyny z krajów trzecich (nienależącyh do UE), które spełniają przede wszystkim postanowienia dyrektywy 2006/42/WE, tzw. nowej dyrektywy maszynowej (MAD) [7] i zmieniającej ją, w odniesieniu do maszyn do stosowania pestycydów, dyrektywy 2009/127/WE [8] obowiązującej od 15 grudnia 2011 r.
2
Content available remote Maszyna jaka jest, każdy widzi
PL
Wejście Polski w obszar wspólnego, europejskiego rynku wiązało się ze znaczącymi zmianami prawnymi, które musieli zaakceptować zarówno krajowi producenci, jak i użytkownicy maszyn. Zmiany te, choć wprowadzone kilka lat temu, nadal stanowią w praktyce znaczny problem w skali gospodarki. Ma on naturę wielopłaszczyznową, od finansowej po szeroko pojętą kulturę techniczną. Lecz jedną z głównych trudności stanowi znaczna dynamika zmian, która jest trudna do zaakceptowania dla uczestników rynku. Na rysunku 1. przedstawiono w uproszczeniu najważniejsze fakty istotne dla producentów i użytkowników maszyn w Polsce.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.