Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 7

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
Wyszukiwano:
w słowach kluczowych:  motoreductor
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
1
Content available remote Typoszereg motoreduktorów "BB Line" firmy BEFARED
PL
Firma BEFARED od kilku lat produkuje typoszereg motoreduktorów „BB Line”. Jego nazwa odzwierciedla połączenie wieloletniej tradycji firmy BEFARED w produkcji zespołów napędowych z nowoczesną myślą techniczną. Tradycję uwidoczniono w literach „BB” nawiązujących do logo firmy z minionych lat, kiedy to firma BEFARED była niekwestionowanym liderem na rynku krajowym, natomiast wyraz „Line” jest odzwierciedleniem nowości, nowej koncepcji, nowego programu produkcji.
2
Content available remote Pozycjonery DRIVECOD firmy Lika
PL
W przemyśle maszynowym coraz częściej stawia się na modułowe rozwiązania sieciowe. Pozycjonery DRIVECOD firmy Lika są niewątpliwie zgodne z tym trendem. Integrują w sobie motoreduktor DC, napęd, enkoder inkrementalny lub absolutny oraz kontroler. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma ELDAR. W modelu sterowania proponowanym przez firmę Lika nadrzędny system sterujący jedynie zadaje pozycję docelową. Sygnał zwrotny ze zintegrowanego enkodera jest interpretowany przez sam pozycjoner, który informuje również system nadrzędny o wystąpieniu ewentualnych błędów.
3
Content available remote Łatwo, szybko i efektywnie...
PL
Dotychczas dobór motoreduktora wymagał żmudnego i czasochłonnego przestudiowania opasłych katalogów producentów. Po przeprowadzeniu obliczeń należało wertować katalogi w poszukiwaniu reduktora pasującego do projektowanej aplikacji. Każdy, kto kiedykolwiek otworzył ponad 1000-stronicowy katalog motoreduktorów, wie, jak czasochłonne jest poszukiwanie optymalnego rozwiązania. Firma SIEMENS wraz z kompletną ofertą motoreduktorów serii MOTOX bezpłatnie udostępnia klientom nowoczesne narzędzie do doboru motoreduktorów – oprogramowanie .
4
Content available remote Łatwo, szybko, efektywnie...
PL
Doboru motoreduktorów można dokonać w sposób tradycyjny. Przeprowadzić obliczenia podstawowych parametrów ruchu, wyznaczyć zapotrzebowanie na moc i moment, określić współczynnik pracy, a następnie uważnie, długo i żmudnie wertować wielostronicowe katalogi motoreduktorów, aby optymalnie dla obliczonych parametrów i znanych warunków eksploatacji dobrać motoreduktor. Każdy, kto choć raz przeprowadził dobór, zna złożoność i pracochłonność tego procesu. TAK BYŁO dotychczas. TERAZ można ŁATWIEJ, SZYBCIEJ i EFEKTYWNIEJ – wystarczy użyć bezpłatnego programu doboru motoreduktorów.
5
Content available remote Walcowe przekładnie czołowe serii "F" o zębach śrubowych
PL
Przekładnie walcowe z zębami śrubowymi serii "F" BONFIGLIOLI stosuje się w tych przypadkach, gdy zależy na znacznej równomierności przenoszenia ruchu przy zachowaniu możliwie największej cichobieżności [1]. Zazębienie w walcowej przekładni czołowej zewnętrznej o zębach śrubowych odbywa się w płaszczyźnie czołowej, a osie kół są do siebie równoległe.
6
Content available remote Przekładnie ślimakowe serii "W"
PL
Przekładnie ślimakowe serii "W" BONFIGLIOLI stosowane są w przypadkach, gdy zależy na dużej liczbie przełożenia i znacznej równomierności przenoszenia ruchu przy zachowaniu możliwie największej cichobieżności. Przekładnie serii "W" zastępują dotychczas produkowane przekładnie ślimakowe serii "VF" [1], przy czym są z nimi w pełni wymienialne. Przekładnie ślimakowe "W-EP" z korpusem pokrytym specjalną warstwą tworzywa epoksydowego, elementami przekładni wykonanymi ze stali kwasoodpornej oraz specjalnymi uszczelnieniami, zalecane są w przemyśle spożywczym.
7
Content available remote Motoreduktory walcowo-stożkowe śrubowe serii "A"
PL
Walcowo-stożkowe przekładnie śrubowe (hipoidalne) BONFIGLIOLI są motoreduktorami o dużej zwartości, wysokiej sprawności, niezawodności i trwałości, umożliwiającymi znaczne oszczędności energii i kosztów eksploatacji. Charakterystyczną cechą tych przekładni jest modułowa budowa, pozwalająca na uzyskanie różnych konfiguracji napędów z modułami o wysokiej niezawodności w każdym zastosowaniu.
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.