Identyfikatory
Warianty tytułu
Appropriate management of EU project as a guarantee of its effective completion and accounting
Konferencja
Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna "Zarządzanie projektami inwestycyjnymi w branży wodociągowo-kanalizacyjnej - Od koncepcji do rozliczenia projektu" (13-14.10.2011; Gdańsk; Polska)
Języki publikacji
Abstrakty
Problemy zarządzania projektem unijnym w różnych fazach. Przeszkody, zagrożenia i najczęstsze błędy.
Problems during the management of EU project in its various stages. Obstacles, threats and most frequent mistakes.
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
Strony
333--336
Opis fizyczny
Bibliogr. 3 poz.
Twórcy
autor
Bibliografia
- 1. Monkiewicz W., Rzeźnik G., Wojda M.: Zarządzanie Cyklem Projektu-Skuteczne Aplikowanie i Zarządzanie Projektami Europejskimi w Małych Organizacjach Pozarządowych. 8-66, 2010.
- 2. Raport końcowy z badania-analiza przyczyn nieubiegania się JST o dofinansowanie typowych inwestycji komunalnych w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko. 15-33,2009, www.pois.gov.pl.
- 3. Kolka H.: O modelu menedżera na dziś i jutro. www.GlobalEconomy.pl
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.baztech-article-BWM4-0032-0008
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.