PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Tytuł artykułu

Przedsiębiorstwo cyfrowe – produkcja spersonalizowana

Autorzy
Identyfikatory
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
PL
Digitalizacja może stanowić szansę na harmonijną transformację firmy zgodnie z wymogami współczesnej gospodarki i być zarazem inteligentną odpowiedzią na pytanie, jak prowadzić strategię zrównoważonego rozwoju zwiększając jednocześnie konkurencyjność. Symulacja, testowanie i optymalizacja procesów oraz instalacji przed ich uruchomieniem w rzeczywistych warunkach, może pomóc w osiągnięciu tego celu. Gromadzenie i ocena danych w locie pozwala na stałe monitorowanie i doskonalenie procesów. Informacje zwrotne od procesu produkcji i klientów końcowych mogą zostać wykorzystane w celu wprowadzenia dalszych ulepszeń. Dzięki konserwacji zapobiegawczej można również uniknąć niepotrzebnych prac konserwacyjnych i przestojów instalacji. Przykładem praktycznego zastosowania cyfrowych rozwiązań może być największy producent farb w Australii, DuluxGroup, który w swoim nowym zakładzie produkcyjnym oparł się na konsekwentnej, kompleksowej digitalizacji wszystkich procesów. Budując nowy obiekt Dulux zastosował zasady zaawansowanej produkcji i skoncentrował się na kompleksowej digitalizacji wszystkich procesów. To przyszłościowe podejście zwiększyło wydajność i jakość, skróciło czas wprowadzania farb na rynek, a także wprowadziło poziom elastyczności, który pomoże personalizować produkcję masową farb.
Czasopismo
Rocznik
Tom
Strony
77--77
Opis fizyczny
Twórcy
autor
  • Instytut Logistyki i Magazynowania
Bibliografia
Uwagi
Opracowanie rekordu w ramach umowy 509/P-DUN/2018 ze środków MNiSW przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę (2018).
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.baztech-5d1fe7fe-eee1-4f43-af71-abb9d5ce41a8
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.