Nowa wersja platformy jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl

PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2011 | nr 10 | 2-10
Tytuł artykułu

Leasing alternatywą zakupu środków trwałych na własność

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Celem publikacji artykułu Leasing alternatywą zakupu środków trwałych na własność jest przybliżenie naszym Czytelnikom problematyki efektywności różnych wariantów leasingu, aby ułatwić Im świadome podejmowanie decyzji o korzystaniu z tej alternatywnej możliwości użytkowania różnorodnych przedmiotów leasingu. W celu zarysowania szerszego tła zagadnienia poprosiliśmy Panów: -Andrzeja Sugajskiego, Dyrektora Generalnego Związku Polskiego Leasingu; - Konrada Karpowicza, dyrektora Handlowego Masterlease. o naszkicowanie krótkiej historii leasingu w Polsce i perspektywy jego dalszego rozwoju, a także o przedstawienie zalet tej formy finansowania. Z wypowiedzi tych wynika, że w niedługim czasie wielu naszym Czytelnikom przyjdzie zmierzyć się z problemami poruszonymi w artykule. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
2-10
Opis fizyczny
Twórcy
autor
Bibliografia
  • A. Kowalska, B. Baran, R. Rastawicki, A. Kowalski, Leasing - skutki prawne, podatkowe i rachunkowe, Difin, Warszawa 2009, str. 230.
  • W. Bień, Opłacalność kredytów w walutach obcych, "Rachunkowość" nr 9/2008.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171330013
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.