Nowa wersja platformy jest już dostępna.
Przejdź na https://bibliotekanauki.pl

PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2009 | Polityka gospodarcza w Polsce i Unii Europejskiej na początku XXI w. | 303-309
Tytuł artykułu

Konieczność posiadania certyfikatu energetycznego wyznacznikiem procesu podejmowania decyzji w zakresie termomodernizacji nieruchomości mieszkaniowej np. spółdzielni mieszkaniowej

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W prezentowanej procedurze decyzyjnej wykorzystano tzw. racjonalny model podejmowania decyzji . Model ten został zastosowany w procesie podejmowania decyzji w zakresie prac remontowych polegających na realizacji przedsięwzięć termomodernizacyjnych w spółdzielni mieszkaniowej w odniesieniu do nieruchomości jednobudynkowej.Przedstawiona procedura jest zgodna z aktualnym systemem prawnym określającym funkcjonowanie spółdzielni i dotyczy istotnego dla niej oraz osób posiadających tytuł prawny do lokalu w nieruchomości budynkowej zagadnienia, jakim jest konieczność posiadania certyfikatu energetycznego dla budynku oraz poszczególnych lokali mieszkaniowych i o innym przeznaczeniu. (fragment tekstu)
Twórcy
  • Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach, doktorant
Bibliografia
  • Stoner J.A.F. , Freeman R.E., Gilbert Jr D.R. : Kierowanie. PWE, Warszawa 2001.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171313611
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.