PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2009 | R. 106, z. 1-NP | 77-84
Tytuł artykułu

Problem odwrotny dla równania parabolicznego w przestrzeni nieskończenie wymiarowej

Autorzy
Wybrane pełne teksty z tego czasopisma
Warianty tytułu
EN
The inverse parabolic problem in the infinite dimensional space
Języki publikacji
PL
Abstrakty
PL
W artykule skonstruowano jawne rozwiązanie odwrotnego problemu parabolicznego (1)-(3) w nieskończenie wymiarowej przestrzeni kartezjańskiej.
EN
In this article we construct an explicit solution to the inverse initial-value parabolic problem (1)-(3) in the infinite dimensional Cartesian space.
Wydawca

Rocznik
Strony
77-84
Opis fizyczny
Bibliogr. 3 poz.,
Twórcy
  • Instytut Matematyki, Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki Stosowanej, Politechnika Krakowska
Bibliografia
  • [1] Koroński J., Parabolic problem in the space R¥ , Commentationes Mathematicae XLIV (1), 2004, 301-306.
  • [2] Koroński J., Nonhomogeneous parabolic problem in the space R¥ , Fasciculi Mathematici 38, 2007, 41-45.
  • [3] Pogorzelski W., Równania całkowe i ich zastosowania, Vol. 1 i Vol. 2, PWN, Warszawa 1958.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.baztech-article-BGPK-2743-0768
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.