PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2014 | Nr 1-2 | 24--26
Tytuł artykułu

Układanie bruku – ręcznie czy maszynami?

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
PL
Jest nieodłącznym elementem przestrzeni codziennego życia. Towarzyszy nam dosłownie na każdym kroku – w drodze do pracy, podczas spaceru, oczekiwania na tramwaj czy w czasie zakupów. Jest estetyczna, wytrzymała, łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji oraz odporna na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Mowa o kostce brukowej – popularnym materiale powszechnie wykorzystywanym do budowania nawierzchni przeznaczonych zarówno do ruchu pieszego, jak i kołowego. Tylko prawidłowo dobrany i ułożony bruk będzie latami cieszył oko, dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na jego wykonanie.
EN
It is an inseparable element of our everyday space. It accompanies literally our every step – on the way to work, during a walk, at a tram stop or during shopping. It is esthetic, durable, easy to maintain and resistant to various atmospheric conditions. We talk about sett – a popular material used commonly for the construction of pavement for pedestrian, as well as vehicular traffic. Only sett which is properly selected and laid will remain a pleasant view for years, therefore it is important to see to the quality of works.
Wydawca

Czasopismo
Rocznik
Tom
Strony
24--26
Opis fizyczny
fot.
Twórcy
autor
  • Serafin P.U.H.
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.baztech-50ff0a65-9f3e-4fd1-9a94-f810b375acd1
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.