PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2016 | nr 2 | 56--58
Tytuł artykułu

Dobór łączników do montażu na dachach płaskich

Autorzy
Wybrane pełne teksty z tego czasopisma
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
PL
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, realizując jeden ze swoich podstawowych celów statutowych - poprawę standardów wykonania oraz podniesienie jakości specjalistycznych robót budowlanych - wydało publikację z zakresu technik mocowań: „DAFA M 2.01. Wytyczne doboru łączników do montażu na dachach płaskich”. Jest to jedno z trzech tego typu opracowań autorskich zespołu specjalistów o długoletnim stażu w firmach (producentach elementów mocujących): Ejot, Essve, Koelner i SFS intec. Dzięki wspólnym uzgodnieniom pomiędzy doradcami technicznymi, wykonawcami i specjalistami wydawnictwo to nie jest materiałem reklamowym ani zbiorem konkretnych produktów poszczególnych producentów czy dystrybutorów, lecz może być pomocą dla osób zajmujących się projektowaniem, montażem czy też odbiorami dachów płaskich pokrytych różnymi materiałami izolacyjnymi.
Słowa kluczowe
Wydawca

Rocznik
Tom
Strony
56--58
Opis fizyczny
Rys.
Twórcy
autor
  • SFS intec Sp. z o.o.
  • Stowarzyszenie DAFA
Bibliografia
Uwagi
PL
Opracowanie rekordu w ramach umowy 509/P-DUN/2018 ze środków MNiSW przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę (2018).
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.baztech-3cc4b357-eccb-4d63-b534-e5f13e593e2d
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.