Nadmierna konsumpcja, niska świadomość ekologiczna, normy narzucane przez Unię Europejską oraz brak współpracy między różnymi jednostkami - to często sprawia, że gospodarka odpadami w gminie nie spełnia oczekiwań. Poza tym ilość segregowanych odpadów jest znikoma, składowiska są przepełnione, a być może wkrótce czekają Polskę wysokie kary za niedostosowanie do europejskich standardów.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.