Narzędzia help

Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
next last
cannonical link button

http://yadda.icm.edu.pl:80/baztech/element/bwmeta1.element.baztech-article-PWA3-0022-0001

Czasopismo

Demonstratio Mathematica

Tytuł artykułu

Desarguesian closure of binomial graphs

Autorzy Klimczak, A.  Prażmowska, M. 
Treść / Zawartość https://www.degruyter.com/view/j/dema
Warianty tytułu
Języki publikacji EN
Abstrakty
EN In the paper we study configurations which are obtained as Desarguesian closure of binomial graphs. Their parameters are calculated, and their automorphisms are determined.
Słowa kluczowe
PL grafy   grafy dwumianowe   domknięcie Desarguesiana  
EN graphs   binomial graphs   Desarguesian closure  
Wydawca De Gruyter
Czasopismo Demonstratio Mathematica
Rocznik 2006
Tom Vol. 39, nr 2
Strony 245--253
Opis fizyczny Bibliogr. 5 poz.
Twórcy
autor Klimczak, A.
autor Prażmowska, M.
Bibliografia
[1] M. Ch. Klin, R. Pöschel, K. Rosenbaum, Angewandte Algebra für Mathematiker und Informatiker, VEB Deutcher Verlag der Wissenschaften, Berlin 1988.
[2] W. Lipski, W. Marek, Analiza kombinatoryczna (in Polish), PWN, Warszawa, 1986.
[3] K. Prażmowski, On a construction of affine grassmannians and spine spaces, J.Geom. 72(2001), 172–187.
[4] K. Prażmowski, Extensions of complete graphs to regular partial linear spaces, ZN Geometria wykreślna i grafika inżynierska, Vol 5 (1999), 63–72.
[5] R. W. Wilson, Introduction to Graph Theory, Addison Wesley Longman Limited, 1996.
Kolekcja BazTech
Identyfikator YADDA bwmeta1.element.baztech-article-PWA3-0022-0001
Identyfikatory