PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Tytuł artykułu

On semiderivations of prime rings

Autorzy
Wybrane pełne teksty z tego czasopisma
Identyfikatory
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Wydawca
Rocznik
Strony
275--284
Opis fizyczny
Bibliogr. 16 poz.
Twórcy
autor
autor
  • Mathematics Group, Birla Institute of Technology & Science, Pilani (Rajasthan) - 333031, India , rehman100@postmark.net
Bibliografia
  • [1] R. Awtar, Lie structure in prime rings with derivations, Publ. Math. (Debrecen) 31 (1984), 209-215.
  • [2] N. Aydin and H. Kandamer, (σ, τ)-Lie ideals in prime rings, Turkish J. Math. 18 (1994), 143-148.
  • [3] N. Aydin and M. Soyturk, (σ, τ)-Lie ideals in prime rings with derivation, Turkish J. Math. 19 (1995), 239-244.
  • [4] H. E. Bell and W. S. Martindale, Semiderivations and commutativity in prime rings, Canad. Math. Bull. 31 (4) (1988), 500-508.
  • [5] J. Bergen, I. N. Herstein and J. W. Ker, Lie ideals and derivations of prime rings, J. Algebra 71 (1981), 259-267.
  • [6] J. Bergen, Derivations in prime rings, Canad. Math. Bull. 26 (1983), 267-270.
  • [7] J. C. Chang, On semiderivations of prime rings, Chinese J. Math. 12 (1984), 255-262.
  • [8] C. L. Chuang, On the structure of semiderivations in prime rings, Proc. Amer. Math. Soc. 108(4) (1990), 867-869.
  • [9] I. N. Herstein, A note on derivations, Canad. Math. Bull. 21(3) (1978), 369-370.
  • [10] I. N. Herstein, A note on derivations II, Canad. Math. Bull. 22(4) (1979), 509-511.
  • [11] A. Kaya, On a generalisation of Lie ideals in prime rings, Turkish J. Math. 21 (1997) 285-294.
  • [12] K. Kaya, (σ, τ)-right Lie ideals in prime rings, Proc. 4th National Math. Symposium Antakya (1991).
  • [13] K. Kaya, (σ, τ)-derivation of prime ring, Douga Mat. 12(2) (1988), 46-51.
  • [14] P. H. Lee and T. K. Lee, Lie ideals of prime rings with derivations, Bull. Inst. Math. (Academia Sinica) 11 (1983), 75-79.
  • [15] E. C. Posner, Derivations in prime rings, Proc. Amer. Math. Soc. 8 (1957), 1093-1100.
  • [16] M. Soyturk, (σ, τ)-Lie ideals in prime rings with derivation, Turkish J. Math. 20 (1996), 233-236.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.baztech-article-PWA3-0010-0004
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.