PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Tytuł artykułu

On conditions implying that continuous linear functionals does not exist. Pt 1

Treść / Zawartość
Identyfikatory
Warianty tytułu
PL
O warunkach implikujących nieistnienie funkcjonałów liniowych ciągłych. Cz. 1
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
In this paper we discuss some problems concerning the existence of continuous linear functionals in the real L²([0, 1]) space.
PL
Niniejszy artykuł poświęcony jest omówieniu pewnych zagadnień dotyczących istnienia funkcjonałów liniowych ciągłych w rzeczywistej przestrzeni L²([0, 1]).
Rocznik
Tom
Strony
29--35
Opis fizyczny
Bibliogr. 3 poz.
Twórcy
autor
autor
autor
autor
Bibliografia
  • 1. Bermúdez T., Martinón A.: Changes of signs in conditionally convergent series on a small set. Appl. Math. Lett. 24 (2011), 1831–1834.
  • 2. Conway J.B.: A course in functional analysis. Springer-Verlag, New York 1990.
  • 3. Benedetto J.J., Czaja W.: Integration and modern analysis. Birkhäuser, Boston 2009.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.baztech-29d2d280-4005-4056-a1a5-800d780d8328
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.